Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

  • Úvod do HHO technológie

    Ako funguje a prečo by ju mali autoservisy zvážiť?

    viac info

HHO technológia je jedným z najinovatívnejších a najefektívnejších spôsobov, ako čo najlepšie a udržateľne čistiť motory automobilov. Je čoraz viac používaná v autoservisoch na celom svete a prináša množstvo výhod, ktoré by mali autoservisy zvažovať. Ale ako presne funguje HHO technológia a prečo by ju mali autoservisy pridať do svojho portfólia?

HHO technológia, známa aj ako technológia vodíkového plynového generátora, funguje tak, že produkuje plyn HHO (zmes dvoch molekúl vodíka a jednej molekuly kyslíka) elektrolýzou vody. Tento plyn je potom priamo vstrekovaný do spaľovacej komory motora, kde reaguje s palivom a výsledkom je čistejšie spaľovanie. Toto nielenže znižuje emisie CO2, ale tiež zlepšuje účinnosť a výkon motora, čo môže viesť k dlhšej životnosti a menším problémom s údržbou.

5 hlavných dôvodov, prečo by mali autoservisy zvažovať investíciu do HHO technológie:

1.

Efektívna dekarbonizácia:

S HHO technológiou môžu autoservisy efektívne odstraňovať nahromadený uhlík vo vnútri motorov. To nie je len nákladovo výhodné, ale tiež to môže predĺžiť životnosť motorov a zlepšiť ich výkon.
2.

Zníženie emisií:

HHO technológia môže výrazne znížiť emisie CO2 z motorov. To je nielen dobré pre životné prostredie, ale tiež to môže pomôcť autoservisom splniť prísnejšie environmentálne normy a predpisy.
3.

Spokojnosť zákazníkov:

V dnešnej dobe je veľmi dôležité, aby autoservisy ponúkali služby, ktoré sú ekologické a udržateľné. HHO technológia je jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť.
4.

Rýchla finančná návratnosť investície:

Naše HHO dekarbonizačné zariadenia sú vysoko autonómne stroje a okrem počiatočnej jednorazovej investície pri ich kúpe sú prevádzkové náklady minimálne, dá sa povedať skoro nulové. Okrem spotreby elektrického prúdu a dopĺňania destilovanej vody, zariadenie nepotrebuje na prevádzku žiadne ďalšie investície. Preto, čo sa finančnej návratnosti pre prevádzkovateľa tejto služby týka, je to jedna z najefektívnejších a najrozumnejších investícii v tomto segmente.
5.

Efektívna dekarbonizácia:

Proces HHO dekarbonizácie je jednoduchý, rýchly a bez nutnosti akokoľvek zasahovať do motora, alebo rozoberať akékoľvek jeho súčasti. Preto, na rozdiel od iných dekarbonizačných metód (ktoré sú mimochodom na prevádzku časovo i finančne náročné) ako napríklad dekarbonizácia chémiou, manuálne rozobratie a čistenie, alebo iné, je možné ju prevádzkovať aj bez nutnosti rozšírenej živnosti a potreby akéhokoľvek špeciálneho vybavenia či náradia.

Prečítajte si tiež

Úvod do HHO technológie

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC

Míľniky HHO

Zhrnutie dôležitých medzníkov, štúdií a dosiahnutých výsledkov v oblasti použitia vodíka v motoroch, počínajúc už rokom 1766 až dodnes.
Čítať ViAC

HISTÓRIA HHO

Ako ušetriť palivo v automobiloch? Túto otázku si kladú ľudia, odkedy motory spotrebúvajú drahý benzín alebo naftu.
Čítať ViAC

HHO a jeho široké uplatnenie aj mimo spaľovacích motorov

HHO systémy majú okrem použitia v spaľovacích motoroch aj oveľa širšie využitie pri šetrenia energií
Čítať ViAC

Ako HHO systém v automobile pracuje

Klasický spaľovací motor funguje na princípe zväčšovania objemu (expanzie) plynov pri ich výbuchu (vlastne horení paliva)...
Čítať ViAC

Čo spôsobí používanie HHO systému v automobile

Použitie HHO systému v automobile prináša celý rad benefitov
Čítať ViAC

Čo je to HHO systém a ako funguje

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram