Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

  • O nás

    Naša spoločnosť SSpower je slovenská firma rodinného charakteru. Venujeme sa vývoju, výrobe a predaju zariadení na princípe HHO technológie, ktoré slúžia na zvýšenie výkonu a čistenie spaľovacích motorov u motorových vozidiel všetkých typov.

Už 18 rokov sa úspešne venujeme technológii HHO. Od roku 2005, kedy sme začali experimentovať s vodíkovou technológiou, sme prešli obrovským vývojom. Na začiatku, keď táto technológia existovala ešte len v zahraničí, sme uskutočnili x pokusov a experimentov, s cieľom dokázať vyrábať a používať túto technológiu priamo u nás, s vlastnými kapacitami a zdrojmi.

Zlomový bod nastal, keď sme dokázali celé systémy a ich jednotlivé komponenty vyrobiť priamo v našej dielni. Tak sa zrodil prvý vodíkový generátor. Vývojom prechádzali aj ďalšie oblasti, ako elektronické zariadenia na zvýšenie efektivity, zariadenia na ovládanie senzorov a čidiel v moderných autách, či komponenty na zväčšenie komfortu celej prevádzky.

Milníkom našej rodinnej firmy bolo uplatnenie sa na zahraničných trhoch ako Francúzsko, Španielsko, či Veľká Británia. Od dodávania vodíkových generátorov a ich niektorých komponentov pre zahraničné firmy, až po spoluprácu na vývoji ich riadiacich systémových jednotiek. V tom čase bolo samotné dekarbonizačné zariadenie na Slovensku ešte jednou veľkou neznámou.

V roku 2015 sme vyvinuli naše prvé vlastné dekarbonizačné zariadenie, ktoré sme následne začali dodávať aj jednému z francúzskych partnerov.

Dnes sme na úrovni, kedy je naša technológia jedinečná na Slovensku a dokáže hravo konkurovať aj vo svete. Naše stroje v súčasnosti majú v poradí už tretiu generáciu nášho vlastného softvéru s dotykovým displejom a týmito zariadeniami je možné čistiť osobné, či nákladné automobily, motocykle, kosačky, ale aj bágre, či lode.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram