Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

  • Čo je to HHO systém a ako funguje

    Už vás nebaví míňať toľko peňazí za pohonné hmoty? Chcete ušetriť až 30% z čiastky, ktorú mesačne míňate na benzín, alebo naftu dnes? Začnite jazdiť s HHO!

    viac info

Nie je nám ľahostajné neustále sa zhoršujúce životné prostredie a smog v mestách, ktorý sa už dávno stal súčasťou našich životov. Taktiež ceny pohonných hmôt neustále stúpajú a táto situácia sa v budúcnosti bude naďalej len zhoršovať. Preto sa naša spoločnosť už niekoľko rokov zaoberá problematikou alternatívnych pohonov, ktoré výrazne šetria životné prostredie a vo výraznej miere aj vašu peňaženku. Pri používaní našich HHO systémov je možné zredukovať spotrebu pohonných hmôt v niektorých prípadoch až o 40%.

Vodíkové (HHO) systémy výrazne znižujú emisie motorov a spotrebu paliva vo vozidlách na benzin, naftu, LPG či CNG.

SSPOWER HHO systémy sú profesionálne zariadenia, ktoré produkujú vodík z vody len za chodu motora, bez nutnosti vodik skladovať. Tým odpadajú otázky bezpečnosti skladovania a technológia sa stáva dostupnou pre každeho. V tomto systéme sa voda rozkladá na dve molekuly vodika a jednu molekulu kyslika, čiže Hydrogen a Oxygen. Tento produkt je medzinárodne nazývaný ako HHO alebo Brownov plyn.

Vznik a história tejto technológie je podrobne popísaná v článkoch v našom blogu.

Naše HHO systémy pridávajú vyrobený kyslik a vodik priamo do sania motora. Tým dochádza k efektívnejšiemu spaľovaniu fosílnych palív, drastickému zníženiu emisií a výraznej redukcii spotreby paliva v klasických spaľovacích motoroch. Spaľovaním vodíka dokonca dochádza k prečisťovaniu motora od usadenín, zníženiu či úplnej strate dymivosti a v konečnom dôsledku k celkove lepšej kondícii, vyššiemu výkonu a dlhšej životnosti motora.

Prečítajte si tiež

Úvod do HHO technológie

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC

Míľniky HHO

Zhrnutie dôležitých medzníkov, štúdií a dosiahnutých výsledkov v oblasti použitia vodíka v motoroch, počínajúc už rokom 1766 až dodnes.
Čítať ViAC

HISTÓRIA HHO

Ako ušetriť palivo v automobiloch? Túto otázku si kladú ľudia, odkedy motory spotrebúvajú drahý benzín alebo naftu.
Čítať ViAC

HHO a jeho široké uplatnenie aj mimo spaľovacích motorov

HHO systémy majú okrem použitia v spaľovacích motoroch aj oveľa širšie využitie pri šetrenia energií
Čítať ViAC

Ako HHO systém v automobile pracuje

Klasický spaľovací motor funguje na princípe zväčšovania objemu (expanzie) plynov pri ich výbuchu (vlastne horení paliva)...
Čítať ViAC

Čo spôsobí používanie HHO systému v automobile

Použitie HHO systému v automobile prináša celý rad benefitov
Čítať ViAC

Čo je to HHO systém a ako funguje

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram