Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

  • Bezpečnosť HHO systémov

    a ďalšie voliteľné doplnkové zariadenia

    HHO plyn je extrémne výbušný, preto je nevyhnutné  zabezpečiť maximálnu bezpečnosť chodu zariadenia.

Ak HHO systém pracuje, musí byť motor naštartovaný a výstupná hadička z nádržky zapojená do sacieho potrubia motora. Preto je pri inštalácii potrebné celý HHO systém zapojiť tak, aby sa produkcia spustila až po naštartovaní motora, nie už pri prvej polohe kľúča v zapaľovaní. V prípade, že elektroinštalačné podmienky konkrétneho automobilu nedovoľujú zapojiť systém týmto spôsobom, v každom prípade doporučujeme na tento účel použiť automatický spínač prúdu, ktorého niekoľko druhov nájdete v našej ponuke taktiež v sekcii HHO príslušenstvo. Tento spínač, podľa jeho vybraného druhu spustí HHO systém až po stúpnutí napätia na autobatérii nad 13V, čiže až po naštartovaní motora, alebo po určenom časovom intervale po naštartovaní. Taktiež HHO systém automaticky vypne po zhasnutí motora. Táto skutočnosť nie je dôležitá len kvôli bezpečnosti a nahromadení vodíka pri zabudnutí vypnutia systému vypínačom v kabíne automobilu po vypnutí motora, ale aj kvôli zbytočnému vybíjaniu batérie, ktorá nie je pri zhasnutom motore dobíjaná alternátorom.

V našej ponuke je taktiež možné nájsť aj ďalšie doplnkové, takzvané sekundárne bezpečnostné zariadenia, ako napríklad niekoľko druhov bublerov rozdelených podľa objemu pre rôzne typy automobilov, či jednosmerných klapiek vhodných na zaradenie do systému cirkulácie elektrolytu a rozvodu HHO plynu.

HHO plyn je extrémne výbušný a preto platí prísny zákaz používania otvoreného ohňa pri spustenom systéme a odpojenej výstupnej hadičky z nádržky!

Prečítajte si tiež

Úvod do HHO technológie

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC

Míľniky HHO

Zhrnutie dôležitých medzníkov, štúdií a dosiahnutých výsledkov v oblasti použitia vodíka v motoroch, počínajúc už rokom 1766 až dodnes.
Čítať ViAC

HISTÓRIA HHO AJ

Ako ušetriť palivo v automobiloch? Túto otázku si kladú ľudia, odkedy motory spotrebúvajú drahý benzín alebo naftu.
Čítať ViAC

HHO a jeho široké uplatnenie aj mimo spaľovacích motorov

HHO systémy majú okrem použitia v spaľovacích motoroch aj oveľa širšie využitie pri šetrenia energií
Čítať ViAC

Ako HHO systém v automobile pracuje

Klasický spaľovací motor funguje na princípe zväčšovania objemu (expanzie) plynov pri ich výbuchu (vlastne horení paliva)...
Čítať ViAC

Čo spôsobí používanie HHO systému v automobile

Použitie HHO systému v automobile prináša celý rad benefitov
Čítať ViAC

Čo je to HHO systém a ako funguje

Prestaňte míňať toľko peňazí na pohonné hmoty a začnite jazdiť s HHO. Ako to vlastne funguje?
Čítať ViAC
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram