Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

Mapa servisov HHO dekarbonizácie v SK

Na ovládanie mapy na mobile (posúvanie, zväčšovanie) použite 2 prsty

Zoznam servisov poskytujúcich službu
HHO dekarbonizácie na Slovensku

TownCompany NameContact personAddressE-mailMobile
Banská BystricaAMS s.r.oBranislav LamperNemčianská cesta 276, 974 01 Banská Bystricabranislavlamper@gmail.com0908 948 742
Banská BystricaAutocentrum Š.MIK s.r.o.
www.smik.sk
Štefan MiklasMajerská cesta 6708, 974 01 Banská Bystricaautocentrum@smik.sk0908 947 026
Banská BystricaIMM autoservis s.r.o.Ivan KostiviarPartizánska cesta 106 974 01 Banská Bystricaimmautoservis@gmail.com0905 280 988
BratislavaAutocomfort
www.autocomfort.sk
Facebook
Tomáš BodóBajkalská 29, 021 05 Bratislavaservis@autocomfort.sk0905 574 423
BratislavaDekarbonizácia - Petržalka
www.dekarbopetrzalka.sk
Facebook
Tomaš PlačkoÚdernícka 11, 851 02 Bratislavadekarbo@dekarbopetrzalka.sk0948 331 075
BratsilavaAuto Diškanec s.r.o.
www.autodiskanec.sk
Facebook
Instagram
David DiškanecŽitná 5 , 831 06 Bratislava - Račatechnik2@autodiskanec.sk0902 730 073
BratsilavaAK Proservis s.r.o.Andrej KuželaKorabinského 33, 81102, Bratislavaak.proservis@gmail.com0902 307 607
BreznoAutoservis P. Pastorok Pinion
www.pinion.sk
Pavol PastorokŽelezničná 8, 977 01 Breznoppastorok@centrum.sk0917 761 907
BytčaRichard ZadubanRázusová, 014 01 Bytčadekarbonizaciaby@gmail.com0915 373 469
ČirčDekarbonizácia vodíkomVladimir DufalaČirč 182, 065 42 Čirčdufala@post.sk0918 353 487
Dolsná StredaAuto pneuservis NochaAnton ChmelárNová 584, 925 63, Dolná Streda1nocha1@gmail.com0917 366 347
DúbravaMartin Bubniak CB-ProfiMartin BubniakDúbrava 363, 032 12 Dúbravacb.martin@gmx.com0902 564 841
HladovkaAutoservis HutlasMarian HutlasHladovka 322hutlas.marian@gmail.com0949 330 200
HlohovecMP autoservisMiroslav PalóncySNP 42, 920 01 Hlohovecmiro.paloncy@gmail.com0915 975 668
JelkaŠajoZoltan HorvathJahodná 203/3, 925 23 Jelkazoltan.horvath.sk@gmail.com0918 639 327
KežmarokAutoservis Tomaš s.r.o.
Facebook
Tomáš ArpášNižná brána 4225/15B, 060 01, Kežmarokautoservistomas@gmail.com0948 868 666
KežmarokAutosluzby SH
Facebook
Matuš MolčanySlavkovská 1787, 060 01 Kežmarokmolcanymatus@gmail.com0915 622 026
KošiceDekarbonix
www.dekarbonix.sk
Karol JanuríkOsloboditeľov 42, 040 17 Košiceinfo@dekarbonix.sk0907 095 705
KošiceDecarboke
Facebook
Lubos DihenescikJužná trieda 66, 040 01 Košicedecarboke@gmail.com0918 316 457
KrupinaMotorcentrum v.o.s Marko a spol.Miloš MarkoMajerský rad 1024, 963 01 Krupinamarkomilos@atlas.sk0905 804 260
KruštenicaRobert NaništaKrušetnica 306, 029 54 Kruštenicarobo02954@gmail.com0915859999

0919342858
Liptovská ŠtiavnicaPH Škoda motor
www.phskodamotor.sk
Facebook
Peter HollýHlavná 14/19, 03401, Liptovská Štiavnicaautoskoda@centrum.sk0918 494 346
MankovceQZ Glass Trans s.r.o.
Facebook
Milan ŠutkaMankovce 200, 951 91 Mankovceqzglass@atlas.sk0908 702 960
MartinAutokomplex Martin s.r.o.Peter Ziačik / ŠčepkoJilemnického 45A, 036 01 Martinautokomplex.mt@gmail.com0903 535 400

0905 660 698
MichalovceRAKO car servis
Facebook
Lubomir HusnajStavbárov 3, 071 01 Michalovcehusnaj.lubomir@gmail.com0905 642 074
MokranceArpád MohňanskýZáhradná 218/46, 045 01 Mokranceamohnansky@gmail.com0918 666 524
NemšováPeko servis s.r.o.
www.pekoservis.sk
Peter KoníčekĽuborčianska 48, 914 41 Nemšováinfo@pekoservis.sk0905 959 810
Nová BaňaSC Zamkon s.r.o.
www.zamkon.sk
Robert BarniakZelezničný rad 27 968 01 Nová Baňarobo.barniak@gmail.com0917 113 832

0948 254 518
PodtureňMPM garage
www.mpmgarage.sk
Milan ŠtricStrojárska 215/21, 033 01, Podtureňsluzby@mpmgarage.sk0918 146 444
PrešovCars Prešov s.r.o.
www.carspresov.sk
Martin ZubekStrojnícka 19, 080 06, Prešovcarspresov@gmail.com0948 032 326
PrievidzaHar&Čer
www.harcer.sk
Viliam ČernákNábrežie Jána Kalinčiaka 7, 971 01 Prievidzacernak@harcer.sk0915 890 700
SabinovJozef Chovan - ERVA
www.erva.sk
Jozef Chovan083 01 Sabinoverva@centrum.sk0905 269 431
StrekovAutoservis pneuservis s.r.o.Ladislav HajnovičHlavná ulica 413/69, 94137 Strekovhajnovicslaci@gmail.com0905 135 032

0908 432 329
StropkovMS car s.r.o.Martin SušinkaCintorínska 1882, 091 01 Stropkovmscar.sro@gmail.com0902 839 022
ŠaľaAL trade s.r.o.Andrej KarubikVlčianská, 92701 Šalaakarubik@gmail.com0908 239 444
Veľké KostoľanyAutoservis Oravec s.ro.
www.autoservisoravec.sk
Facebook
Instagram
Boris OravecĽudovíta Štúra 700, 922 07 Veľké Kostoľanyoravec@autoservisoravec.sk0911 933 996
Zemianské sadySalaj Cars s.r.o.Martin SlamkaHlavná 39, 925 54 Zemianské sadyslamka750@gmail.com0944 375 414
Žiar nad HronomVladimir ČabakSvätokrižské Námestie 1, 965 01 Žiar nad Hronomodtahovkacabak@gmail.com0911 943 943
ŠaľaD.M. park s.r.o.
www.dmpark.sk
Facebook
Jozef MesarošDlhá nad Váhom 434, 927 05 Šaľadodinko2511@gmail.com0915 788 216
Veľké UherceAutoskloPartizanske
www.autosklo-partizanske.business.site
Facebook
Kamil RegayaVeľké Uherce 770, 958 41, Veľké Uherceautosklopartizanske@gmail.com0940 605 605
BratislavaFURMANKarol KolodičVaršavská 22, 831 03 Bratislavakarol001@chello.sk0904 586 415
SkalicaDekarboMotoMarian RothŽelezničná 975/3, 909 01, Skalicamarian.roth007@gmail.com0948 004 899
ČadcaBestDrive Čadca
bdcadca.sk
Facebook
Pavol FekulaAndreja Hlinku 495, 022 01 Čadcabdcadca@gmail.com0917 068 056
PezinokPeter Voros PM -autoPeter VorosŠenkvická 1/a, 902 01 Pezinokvorospeter0@gmail.com0905 159 645
MyjavaRJ auroservis s.r.o.René OndrisNovomestska 16, 907 01 Myjavarene.ondris@gmail.com0905 525 898
RišnovceDekarboTomáš SlobodaRišňovce 769, 951 21tomas.sloboda123@gmail.com0902 556 398
PúchovDekarbonizácia motorov - Púchov
Facebook
1.mája 882, 02001
Púchov
0907 721 944
ŽilinaDekarbonizácia
Facebook
Saleziánska 6, 01001 Žilina0907 721 944
TrenčínDekarbonizácia motorov - TrenčínGen.M.R. Štefánika, 91101 Trenčín0907 721 944
TrebišovAumo s.r.o.
"Facebook"
Marian IvaňBerehovská ulica 3432, 07501 Trebišovaumotv1@gmail.com0905 260 199
BytčaMNservice4you s.r.o.
Facebook
Michal NemčekSNP 900/13, 01401 Bytčamnservice4you@gmail.com"0949 831 692
Moravský Svätý JánTadeAgro servis
TikTok
Tadeáš LeskovskýMoravský Svätý Ján 677tadeleskovsky@gmail.com0908 474 276
SvitAuto-pneuservis Bobak
jozobobak@centrum.sk
Jozef BobákHlavná 494/14, 05921 Svitjozobobak@centrum.sk0908 474 276
Trnava"RM JET s.r.o.
www.rmjet.sk
Facebook
Instagram
Ján PatinkaBratislavská 80, 91701 Trnavapatinka@rmjet.sk0945 447 012
ČaňaDekarbonizacia SzabóLadislav SzabóJesenná 10, 04414 Čaňalacike626@gmail.com0905 583 720
ČáryJozef Valovič autoservis Koman
www.autoserviskoman.sk
valovic.jozo@gmail.com
Facebook
Jozef ValovičAgnelliho 608,
90843 Čáry
valovic.jozo@gmail.comk0905 552 212
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram