Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

 • Tankujte vodu a jazdite o 40% lacnejšie

  Vdaka vodíku palivo zhorí v motore kompletne a efektívne. Vodík tiež čistí karbónové usadeniny v motore.

  viac info
 • HHO technológia

  Zvýš výkon o 10 % a zníž spotrebu o 30 % jednoduchým a lacným riešením

  viac info
dekarbonizácia
šetrenie paliva

Čo je to?

Dekarbonizácia motora vodíkom je ekologický a vysoko účinný proces vyčistenia motora zvnútra. Do motora sa privedie cez sací trakt zmes plynu kyslíka a vodíka. Vodík sa zmení na paru, tá sa naviaže na karbónové usadeniny v motore a rozloží ich na zmes uhľovodíkov. Tie sa cez výfuk dostanú preč z motora.
Viac o dekarbonizácii

hlavné výhody

1.

Znižuje emisie CO2 až o 80 %

Efektívnejšie spaľovanie fosílneho paliva spôsobí nielen úsporu vašich peňazí, ale sa pričiní k zlepšeniu životného prostredia.
2.

Znižuje dymivosť motora

Dymivosť motora je najčastejším prejavom znečistenia motora karbónom.
3.

Predlžuje životnosť motora

Dekarbonizácia zníži teplotu v motore a tým sa predlžuje jeho životnosť.
4.

Zvyšuje životnosť PDF filtra až o 300%

Zanesený filter, podobne ako katalyzátor dokáže znížiť výkon motora.
5.

Odstraňuje uhlíkové usadeniny v motore

Motor sa vyčistí od karbónových usadenín a nové už nevznikajú.
6.

Navracia motoru výkon

Vďaka tommu, že čistí vstrekovacie trysky, sviečky, výfukový systém, katalyzátor a EGR.

Ako na to?

Nainštalovanie HHO systému vám umožňuje znížiť spotrebu paliva v aute za veľmi nízku cenu. Pri použití normálneho paliva, ale s pridaním zmesi vodíka a kyslíka vygenerovaného elektrolýzou priamo vo vašom automobile, sa stáva vaše vozidlo čiastočne hybridné a využije omnoho viac energie. Jediné emisie, ktoré vznikajú pri tomto systéme spaľovania sú vodná para, ktorá sa dostane späť do atmosféry. Voda je nekonečný zdroj energie, je zadarmo a jej využitie má nekonečný potenciál.

VIAC O HHO Technológii

hlavné výhody

1.

Úspora paliva 10 - 40 %

s garanciou vrátenia peňazí
2.

Zvýšenie rýchlosti a akcelerácie

Vodík horí v motore rýchlejšie a čistejšie ako benzín alebo nafta. To spôsobí, že motor vykazuje oveľa plynulejší chod
3.

Zvýšenie výkonu motora a krútiaceho momentu

zmes HHO a fosílneho paliva má vyššie oktánové číslo ako samotné fosílne palivo, tým sa zvýši točivý moment a výkon motora
4.

Zníženie nákladov na údržbu a opravy

HHO plyn znižuje spotrebu paliva v princípe tým, že nútíi palivo na báze uhlíka v motore zhorieť kompletne a efektívne. Vodík taktiež pomáha čistiť karbónové usadeniny v motore.
5.

Zníženie množstva škodlivých emisií

Emisie vzniknuté spálením HHO plynu a vypúšťané výfukovým potrubím nie sú nič iné len čistá voda.
6.

dlhšia životnosť vášho vozidla

Vodík taktiež pomáha čistiť karbónové usadeniny v motore.

Produkty

Kubatúra nad 10 000 cc Kompletný kit komponentov potrebných na poskladanie 21 článkového suchého HHO…

349,00  s DPH

Detail
Kubatúra od 6500 do 10 000 cc Kompletný kit komponentov potrebných na poskladanie 11 článkového…

209,00  s DPH

Detail
Kubatúra od 5000 do 6500 cc Kompletný kit komponentov potrebných na poskladanie 17 článkového suchého…

184,00  s DPH

Detail
Kubatúra od 3500 do 5000 cc Kompletný kit komponentov potrebných na poskladanie 9 článkového suchého…

119,00  s DPH

Detail

Faq

Koľko paliva je možné ušetriť pri použití HHO technológie?
Väčšina užívateľov má výsledky v znížení spotreby paliva od 20 do 30%. HHO systém má najvyššiu účinnosť pri dieselových motoroch, kde dosahuje v niektorých prípadoch až do 40%.
Ako vlastne HHO systém funguje?
HHO plyn znižuje spotrebu paliva v princípe tým, že núti palivo na báze uhlíka v motore zhorieť kompletne a efektívne. Vodík taktiež pomáha čistiť karbónové usadeniny v motore. Emisie vzniknuté spálením HHO plynu a vypúšťané výfukovým potrubím nie sú nič iné len čistá voda.
Môže tento systém zlepšiť výkon a celkový chod motora?
Jednoznačne áno. Zmes HHO a fosílneho paliva má vyššie oktánové číslo ako samotné fosílne palivo, tým sa zvýši točivý moment a výkon motora, no zároveň sa zníži množstvo uhľovodíkových látok vypúšťaných do ovzdušia. 

Všetky faq

prečo kúpiť od nás

Doručenie zdarma nad 200 Eur
Tovar skladom už do 48 hodín
Vrátenie tovaru do 30 dní
Bezpečný nákup bez obáv

Referencie klientov

 • "Zdravím a ako som slúbil že dám vedieť ako som spokojný tak píšem. Zatial som úsporu presne nemeral ale zdá sa mi že nejaká určite bude z hladiska dojazdu na ktoý som bol zvyknutý. Ale čo ma prekvapilo je to že motor ide akosi tikšie a lakšie a zdá sa mi že aj je o niečo živší. Neviem či je to len moj pocit alebo máte s týmto aj vy skúsenosti od iných. Keď zmerám presnú spotrebu ešte sa ozvem."
  Ivan z Banskej Bytsrice
 • "Dorý deň, o HHO generátoroch a možnosti jazdiť lacnejšie som sa dozvedel od kamaráta, ktorý to používa už asi rok a velmi si pochvaloval. Trošku som bol zo začiatku skeptický, pretože on má staršie auto bez akýchkolvek čidiel váhy vzduchu a lambda sond, ktoré mám ja vo svojom dokonca dve, no nakoniec som sa odhodlal a skúsil to. Dakujem aj za ochotnú konzultáciu z vašej strany ohladne doplnkových elektronických zariadení na už spomínané lambda sondy. Zatial som spokojný, všetko funguje ako má a ušetím okolo 15 - 20 percent nafty a to je pri mojom velmi časom jazdení velmi dobre a rátam že náklady na generátor ak to takto pojde sa mi vrátia do pár mesiacov. S pozdravom Stano a iste doporučím aj ďalej."
  Stano
 • "Už niekolko rokov používam vo svojom aute generátor od amerického výrobcu s ktorým som spokojný, preto ked som zistil ze u nás sa tieto záležitosti predávajú tiež a cena sa stala časom oproti zahraničným výrobcom priaznivejšia objednal som z vašej firmy sadu aj pre manzelku. Bol som velmi milo prekvapený použitými materiálmi ktoré sú hned na prvý pohlad ako som mal generátor v rukách velmi kvalitné. Manželka už na vašom generátore jazdí asi pol roka a dosahuje úsporu asi 20 percent čo je porovnatelná hodnota ako u mojho amerického generátora no za neporovnatelne nižšiu cenu. Samozrejme s pripočítaním aj poštovného z USA, ktoré nebolo lacné."
  Ivan z Popradu
 • "Generátor od Vás používam už pol roka, a môžem povedať že som veľmi spokojný. Zo začiatku pokiaľ som nemal namontovaný ten ovládač na lambda sondu mi to nešetrilo skoro nič, no teraz ušetrím keď chcem a snažím sa jazdiť čo najúspornešie až 35% paliva. Ja jazdím hodne a tak sa mi to vráti ani nie za rok. Peter."
  Peter z Prievidze
crossmenu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram